USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Quadradinho Caraiva Caraiva Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Quadradinho Caraiva Caraíva Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

27

Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο


Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως ο ποταμός Caraiva, απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από το Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο.

Forro do Ourico απέχει μόλις 400 μέτρα από το ξενοδοχείο, ενώ praia de satu είναι 4 χλμ. από εκεί. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.

Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει 7 δωμάτια με μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού, ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Τα μπάνια με μπιντές, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα προσφέρουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Toca do Siri Caraiva, που βρίσκεται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο, έχει βραζιλιάνικη κουζίνα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Juacema Beach
    1,4 χλμ.
  • Caraiva Beach
    550 μ.
  • Satu Beach
    3,7 χλμ.
  • praia de satu
    4,3 χλμ.
  • Forro do Ourico
    300 μ.
  • Caraiva River
    250 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Πόρτο Σεγκούρο Αεροδρόμιο
    157 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Στο δωμάτιο

  • Μίνι μπαρ
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Παρκέ δάπεδο

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο;

    Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο;

    Σε τo Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Οικογενειακό μπαγκαλόου, Δωμάτιο με κρεβάτι king-size και Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size.
  • Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο;

    Τo Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Quadradinho Caraiva Ξενοδοχείο, Βραζιλία

Rua Das Mangueiras, Caraíva, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved